13 најбољих телефона средње класе у 2020

Аутор: Roger Morrison
Датум Стварања: 22 Септембар 2021
Ажурирати Датум: 11 Може 2024
Anonim
NAJISPLATIVIJI TELEFONI na kraju 2021. godine!
Видео: NAJISPLATIVIJI TELEFONI na kraju 2021. godine!

Садржај

Тржиште паметних телефона диверзификовало се у више сегмената, нудећи понешто за све без обзира на њихов буџет. Телефони средње класе међу њима су можда најпопуларнији и то зато што задовољавају велики део публике. Због тога данас сваки произвођач мобилних уређаја има све веће присуство на тржишту мобилних телефона средње класе, јер од недавно видимо да уређаји избијају из компанија попут Самсунг-а, ЛГ-а, па чак и Гоогле-а.

ПроизводаМаркаИмеЦена
ГооглеГоогле - Пикел 3аПроверите цену на Амазону
ЛГЛГ В35 ТхинКПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото Г7 +Проверите цену на Амазону
САМСУНГСамсунг Галаки А50Проверите цену на Амазону
ХУАВЕИХуавеи П СмартПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото З3 ПлаиПроверите цену на Амазону
НокиаНокиа 7.1Проверите цену на Амазону
СониСони Кспериа 10 ПлусПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото ОнеПроверите цену на Амазону
КсиаомиКсиаоми Ми А2Проверите цену на Амазону
ЛГЛГ Г7 ФитПроверите цену на Амазону
САМСУНГСамсунг Галаки Ј8Проверите цену на Амазону
АСУСАСУС ЗенФоне Мак ПлусПроверите цену на Амазону

* Ако купујете путем веза на нашој веб локацији, можемо зарадити придружену провизију. За више детаља посетите нашу страницу Политика приватности.



Имајући ово на уму, одабир најбољег телефона средње класе може бити поприличан изазов. Због тога смо одлучили да саставимо листу најбољих телефона средње класе доступних на тржишту данас. Можда већ знате неколико њих, али постарали смо се да уврстимо и неколико изненађења. Па да погледамо.

13 најбољих телефона средње класе у 2020

Мото Г7 Плус

Ово је недавна понуда, што је чини идеалним одабиром за оне који желе јефтино добити нову понуду. Мото Г7 Плус долази са масивним 6,2-инчним дисплејом који има резолуцију од 2270 к 1080 пиксела. Иако то није ОЛЕД или АМОЛЕД панел, чињеница да се телефон испоручује са ИПС панелом је нека утеха. У одељењу за обраду, Мото Г7 Плус има осмојезгрени Куалцомм Снапдрагон 636 СоЦ, који је допуњен Адрено 509 ГПУ. Телефон по дефаулту долази са 64 ГБ проширивог простора за складиштење и 4 ГБ РАМ-а, без иједне друге комбинације простора за складиштење / РАМ.


Мото је направио огромне кораке у одељењу камера и то је видљиво код двоструких камера на Г7 Плус. Састоји се од 16МП стандардног сензора и 5МП дубинског сензора за изврсне бокех фотографије. Са задње стране долази и скенер за отиске прстију, што је помало разочаравајуће код већине произвођача који се данас одлучују за мање приказане скенере отиска прста.

Г7 Плус долази са батеријом од 3.000 мАх, чему у знатној мери помаже брзи пуњач од 27 В који нуди Мото. У софтверском смислу, подразумевано добијате Андроид 9.0 Пие и минималистички кориснички интерфејс који обећава брза ажурирања будућих итерација Андроида. Продавац напомиње да је ово откључано да би функционисало само са ГСМ мрежама попут АТ&Т и Т-Мобиле, док је некомпатибилно са ЦДМА мрежама као што су Веризон и Спринт.

Гоогле Пикел 3а

Пикел 3а је Гоогле-ов одговор произвођачима као што су Самсунг, Хуавеи итд. Који су заузели тржиште паметних телефона средње класе. Покренут не тако давно, Пикел 3а доноси обећање о доступном Андроиду и брзим ажурирањима са средњим хардвером. Садржи 5,6-инчни ОЛЕД екран од 2220 к 1080, који нуди изврсне углове гледања, видљивост сунчеве светлости, као и функције попут стално укљученог екрана, а да се батерија превише не једе. Покреће осмојезгрени процесор Снапдрагон 670, који обећава ефикасне и брзе перформансе. Телефон такође има 64 ГБ складишног простора (који се не може проширити) и 4 ГБ РАМ-а, без других варијанти које можете изабрати.


Овде се налази усамљена задња камера од 12,2МП, која можда не изгледа обећавајуће, али може снимити неколико прелепих снимака. Предња страна има 8МП једну камеру, што је довољно за видео позиве, као и за аутопортрете. Овде ћете добити и скенер отиска прста на задњој плочи, што је стандард за Пикел телефоне. Телефон подржава УСБ Ц и има батерију од 3.000 мАх која може да појача пуњење захваљујући пуњачу од 18 В који се испоручује са уређајем. Гоогле-ова функција прилагодљиве батерије омогућава вам да телефон користите 7 сати са само 15 минута пуњења. Очекивано, подразумевано покреће Андроид 9.0, а с обзиром да је Пикел телефон, купци могу очекивати да буду први који ће добити будуће Андроид и безбедносне исправке (до 3 године). Пикел 3а доступан је у чисто белој, само црној и љубичастој боји.

ЛГ В35 ТхинК

Ако мислите да је ово само још једна понуда средње класе, погрешили бисте. ЛГ В35 ТхинК је врхунска линија водеће понуде јужнокорејског произвођача која је лансирана средином 2018. године. Међутим, са новијим понудама које се појављују на тржишту, овај телефон је значајно смањен, што га чини идеалним телефоном средње класе за све. Прво што ћете приметити код В35 ТхинК је чињеница да има предиван дизајн без оквира, који се састоји од 6-инчног П-ОЛЕД екрана од 2880 к 1440 са МИЛ-СТД-810Г усклађеношћу, што га чини отпорним на падове одређена удаљеност. Такође је ИП68 сертификован отпоран на воду и прашину, па овде добијате врло издржљив телефон.

В35 ТхинК ради на Снапдрагон 845 осмојезгарном чипсету, који је допуњен са 6 ГБ РАМ-а и 64 ГБ прошириве меморије. Иако подразумевано покреће Андроид 8.0 Орео, компанија је већ почела да објављује ажурирање за Андроид 9.0 Пие, тако да сте овде у врло добрим рукама у вези са ажурирањима. Телефон је цертифициран за Б&О Плаи и долази са уграђеним ДТС Кс Сурроунд Соунд-ом, тако да је поприлично посла уложено у уграђене звучнике В35 ТхинК. Телефон је откључан за рад са ГСМ оператерима у САД-у. Продавац нуди телефон у црној и платинасто сивој боји.

Самсунг Галаки А50

Ово је најновији Самсунгов долазак у сегмент телефона средње класе и прилично је запањујући. У пакету је 6,4-инчни 2340 к 1080 Супер АМОЛЕД екран, Галаки А50 овде садржи најбоље од Самсунгове технологије екрана. Супер АМОЛЕД екран даје Самсунгу изразиту предност у односу на конкуренте на тржишту. Уређај напаја сопствени Екинос 9610 осмојезгрени чипсет који користи Мали-Г72 МП3 ГПУ за руковање графиком на уређају.

Изглед камере је прилично занимљив јер се састоји од три сензора - 25МП, 8МП и 5МП, нудећи функције попут широких, ултрашироких и дубинских снимака. Иако је ово прилично импресивно за понуду средње класе, предња камера од 25МП такође успева да заблиста. Корисници добијају 4 ГБ РАМ-а и 64 ГБ интерне меморије за играње, док се на броду налази и слот за мицроСД картицу. Телефон подразумевано користи Андроид 9.0 Пие са Самсунговим прилагођеним преклопним слојем Оне УИ. Очекује се да ће Галаки А50, заједно са новим паметним телефонима серије Галаки А, добити следеће велико ажурирање када буде доступан.

Самсунг користи недовољно приказани скенер отиска прста на Галаки А50, за који се очекује да ће бити следећа велика ствар међу телефонима средње класе. У одељењу за батерије, Галаки А50 је благословен масивном јединицом од 4.000 мАх. Као што бисте могли да замислите, такође долази са функцијама брзог пуњења захваљујући брзом пуњачу од 15 В који се испоручује са уређајем. Галаки А50 може бити ваш у црној, плавој или белој боји.

Хуавеи П Смарт (2019)

Ово је релативно нова понуда на тржишту јер је лансирана крајем 2018. Разлика је неопходна јер је Хуавеи раније лансирао још један паметни телефон са истим именом. Па колико је импресивно издање П Смарт 2019? Пакује 6,21-инчни 2340 к 1080 ИПС ЛЦД екран са односом екрана и тела од 83,1%, што би, искрено говорећи, могло бити и боље. Покреће осмојезгрени Кирин 710 процесор са Мали-Г51 МП4 ГПУ. П Смарт садржи 3 ГБ РАМ-а и 32 ГБ прошириве меморије.

Што се тиче камере, задња страна има 13МП + 2МП двоструку камеру са прилично импресивним АИ карактеристикама као и дубинским карактеристикама (бокех). На полеђини ћете наћи и скенер отиска прста. Предња страна овде има умерену камеру од 8МП, која би требала бити савршена за селфије и видео позиве. П Смарт 2019 долази са батеријом од 3.400 мАх са подршком за брзо пуњење од 10 В (пуњач укључен). Што се тиче варијанти боја, П Смарт се продаје у плавој боји Аурора, поноћно црној и кораљно црвеној. Телефон покреће Андроид 9.0 Пие (ЕМУИ 9), а очекује се и да ће се наћи на листи Андроид К ажурирања.

Мото З3 Плаи

Иако је овај телефон лансиран пре око годину дана, ипак га вреди проверити с обзиром на хардвер који пакује. Почевши од екрана, Мото З3 Плаи има прелепи 6.01-инчни Супер АМОЛЕД екран резолуције 2160 к 1080. Оно што је овде запањујуће је чињеница да је Мото добио стаклену задњу плочу, што би могло учинити да буде подложан ломљењу / разбијању. Међутим, чињеница да Мото користи Цорнинг-ово Горилла Гласс 3 пружа одређено олакшање купцима.

Телефон позади има 12МП + 5МП камеру, а мањи сензор нуди ефекте дубине на телефону. Предња страна има умеренији појединачни сензор од 8МП. Овде емисију води Куалцоммов Снапдрагон 636 осмојезгрени процесор заједно са Адрено 509 ГПУ. Постоји 64 ГБ интерне меморије (прошириве) заједно са 4 ГБ РАМ-а, што сугерише да је Мото покривао готово све своје базе помоћу З3 Плаи.

Телефон користи бочни скенер отиска прста, за који се сматра да је много погоднији од сензора постављених позади. Телефон је такође компатибилан са Мото Модс, уграђеном додатном опремом компаније која је ексклузивна за прегршт Мото уређаја. Телефон је лансиран са Андроид 8.1 Орео, али је од тада добио ажурирање на Андроид 9.0 Пие. Уређај напаја батерија од 3.000 мАх са могућностима брзог пуњења (15В). Паметни телефон је тренутно доступан у технологији Дееп Индиго.

Нокиа 7.1

Нокиа, од свог поновног оживљавања, још увек није попримила велику пажњу на тржиштима Северне Америке. Међутим, компанија је са одређеним успехом избацивала телефоне на друга тржишта. Нокиа 7.1 је један од њих и захваљујући већини комбинација одличног хардвера и умерене цене, овај уређај свакако вреди размислити. Телефон се испоручује са 5,84-инчним ЛЦД екраном од 2280 к 1080, што је мало подређено у поређењу са ОЛЕД панелима. Овде је присутан и популарни Снапдрагон 636 осмојезгрени чипсет који прати Адрено 509 ГПУ.

Што се тиче складишног простора, добијате 64 ГБ за играње, који се могу проширити помоћу мицроСД картице. Ту је и 4 ГБ РАМ-а, што је у складу са већином модерних мид-ренџера. 7.1 поседује 12МП + 5МП распоред задње камере са карактеристикама снимања дубине и једним сензором камере од 8МП на предњој страни. Оно што је узбудљиво у вези са овим уређајем је чињеница да је у питању Андроид Оне понуда, што га чини једним од првих уређаја који ће добијати будућа ажурирања за Андроид заједно са Гоогле Пикел телефонима. Иако је Нокиа 7.1 покренута са Андроид 8.1, Нокиа је брзо послала ажурирање за Андроид 9.0 Пие. Телефон има батерију од 3.060 мАх, коју подржава технологија пуњења од 18 В компаније. Телефон се продаје у челичној и плавој боји.

Сони Кспериа 10 Плус

Иако Сони-јева Кспериа линија прилично није успела да импресионира, то није спречило јапанског произвођача да покуша да побољша своје прошле перформансе. Кспериа 10 Плус је представљен почетком ове године и поседује предиван 6,5-инчни ЛЦД екран од 2520 к 1080 ИПС. Ово је заштићено Цорнинг-овим Горилла Гласс 5. Што се тиче процесорске снаге, овде ћете добити осмојезгрени Снапдрагон 636, заједно са Адрено 509 ГПУ. Овде је постављена задња камера од 12МП + 8МП са мањим сензором за телефото снимање. Предња страна је опремљена једним сензором од 8МП.

Као што је Сони то радио у прошлости, Кспериа 10 Плус долази са бочно постављеним скенером отиска прста. Овде добијате УСБ Ц пуњење, заједно са батеријом од 3.000 мАх коју подржава 18В технологија за брзо пуњење. Не постоји много варијанти простора за складиштење, јер компанија нуди само уређај са 64 ГБ складишног простора (проширивог) и 4 ГБ РАМ-а. Откако је телефон лансиран ове године, није изненађење да се Андроид 9.0 Пие овде подразумевано покреће. Међутим, биће занимљиво видети да ли ће Сони бити довољно брз да понуди будућа ажурирања за уређај. Кспериа 10 Плус се тренутно може купити у црној боји.

Мото Оне

Управо смо разговарали о Нокијиној понуди Андроид Оне и ево Мото-ове варијанте. Мото Оне долази са умерено великим 5,9-инчним екраном величине 1520 к 720, што га ставља у неповољан положај у односу на већину данас доступних понуда средње класе. Дизајн Мото Оне-а је такође прилично импресиван, нудећи уске оквире са стране, иако Мото задржава лого компаније на дну екрана. Можда се ово може оправдати откако је Мото Оне покренут крајем прошле године.

Мото Оне покреће осмојезгрени процесор Снапдрагон 625 са Адрено 506 ГПУ. Такође ћете пронаћи 4 ГБ РАМ-а и изборе између 32 или 64 ГБ простора за складиштење који се могу проширити мицроСД картицом. У одељењу за камере, Мото је одлучио да се држи популарног распореда са два сензора који се састоји од сензора од 13МП и понуде од 2МП, при чему овај последњи делује као сензор дубине. Мото Оне на предњој страни спакује једну камеру од 8МП која би требало да удобно рукује селфијима и видео позивима. Овде постоји пристојан сензор од 3.000 мАх, који подржава брзи пуњач компаније 15В. Компанија нуди телефон у белој и црној боји. Иако је телефон најављен са Андроид 8.1, сада испуњава услове за ажурирање Андроид 9.0.

Ксиаоми Ми А2

Ми А2 је у Азији познат и као Ксиаоми Ми 6Кс, а покреће Андроид Оне, што га чини узбудљивим телефоном у сегменту средњег опсега. Поседује 5,99-инчни екран од 2160 к 1080, са релативно дебелим горњим и доњим оквирима.Јасно је да компанија овде није направила компромисе у одељењу за хардвер, као што можете видети из фантастичног распореда камере. Страга се састоји од сензора од 20МП и 12МП, док се на предњој страни налази сензор од 20МП за селфие и видео позиве. Овде ради и осмојезгрени процесор Снапдрагон 660, заједно са Адрено 512 ГПУ. Телефон подразумевано има 4 ГБ РАМ-а и 64 ГБ складишног простора, иако овде нема слота за мицроСД картицу за проширење меморије.

Ми А2 користи УСБ Ц порт и има позиционирани скенер отиска прста за потврду идентитета. Овде се налази батерија од 3.000 мАх која се може прилично брзо напунити захваљујући компатибилности пуњења од 18 В (пуњач укључен). Телефон покреће Андроид 8.1 Орео, али има надоградњу на Андроид 9.0 Пие. С обзиром да је ово Андроид Оне паметни телефон, подразумијева се да сте добро покривени софтвером. Продавац нуди телефон у црној боји. Ово је фабрички откључан паметни телефон, што значи да ће радити само на ГСМ оператерима као што су АТ&Т, Т-Мобиле, МетроПЦС итд., Изостављајући Веризон, Спринт и друге ЦДМА понуде.

ЛГ Г7 Фит

Покренут крајем прошле године, ЛГ Г7 Фит није правио велику буку на тржишту. Међутим, то не мења чињеницу да је и данас добра понуда. Долази са 6,1-инчним ИПС ЛЦД резолуцијом резолуције 3120 к 1440. Екран подржава функције попут ХДР10, Долби Висион, као и увек укључени екран. Телефон добија своје „Фит“ име из трајног фактора облика. Има сертификат МИЛ-СТД-810Г, што га чини отпорним на падове до 6 стопа. ЛГ је такође уградио отпорност на воду и прашину у Г7 Фит, који има ИП68 сертификат.

ЛГ поједностављује ствари у одељењу камера јер постоји само једна задња камера од 16МП која је на предњој страни камера од 8МП. Телефон ради на Куалцоммовом Снапдрагон 821 чипсету са Адрено 530 ГПУ. Уграђени звучници су појачани захваљујући ДТС: Кс Сурроунд Соунду. Г7 Фит је опремљен са 64 ГБ интерне меморије (прошириве) и 4 ГБ РАМ-а, што се квалификује као пристојно за било који уређај данас. На телефону је умерено велика батерија од 3.000 мАх. Компанија нуди свој брзи пуњач од 18 В заједно са производом, омогућавајући Г7 Фит да се сочи за кратко време.

ЛГ се држи задњег монтираног скенера отиска прста, што није изненађење јер компанија није превише експериментисала са овом особином. Телефон и даље користи Андроид 8.1 Орео, без икаквих вести о ажурирању Андроида 9.0. Ово је откључани само ГСМ уређај и неће радити на мрежама Веризон или Спринт у САД-у.

Самсунг Галаки Ј8

Једна од истакнутих Самсунгових понуда средње класе за 2018. годину, Галаки Ј8 је и данас звездани телефон захваљујући углавном хардверском паковању испод. Овај прелепи телефон долази са 6-инчним Супер АМОЛЕД екраном резолуције 1480 к 720. Међутим, тело је направљено од пластике, што може бити донекле незанимљиво. Међутим, светла страна овога је што је прилично лаган у поређењу са потпуно металним телефонима. У одељењу за процесоре добијате осмојезгрени процесор Снапдрагон 450 у пратњи Адрено 506 ГПУ. Компанија је била љубазна да понуди и 64 ГБ складишног простора (проширивог) и 4 ГБ РАМ-а.

На предњој страни камере, Галаки Ј8 користи комбинацију сензора од 16МП + 5МП на задњој страни за ефикасно снимање фотографија бокехом. Предња страна има пристојну камеру од 16МП која омогућава ширококутне селфије. Телефон поседује задњи монтирани скенер отиска прста, који одржава предњу страну чистом, иако није лишена оквира. Овде је и пристојна батерија од 3.500 мАх, али можда не подржава све брзе пуњаче. Телефон се нуди у црној и лавандиној боји. Овај телефон је откључан за рад са широким спектром ГСМ оператера.

АСУС ЗенФоне Мак Плус

АСУС-у нису непознати ни телефони средње класе што компанија непрекидно показује током година. Ова посебна понуда фокусира се на један одређени аспект који већина људи тражи - животни век батерије. Као што и само име говори, ЗенФоне Мак Плус је паметни паметни телефон и јединица од 4.130 мАх не разочарава. Поред подршке за брзо пуњење од 10 В, ЗенФоне Мак Плус може да пуни и друге уређаје помоћу функције обрнутог пуњења. Сама ова функција чини га изузетно практичним уређајем за поседовање. Па, како изгледа остатак хардвера?

Па, ЗенФоне Мак Плус долази са 5,7-инчним ЛЦД екраном резолуције 2160 к 1080. Уређај користи Медиатек МТ6750Т осмојезгрени чипсет са Мали-Т860-МП2 ГПУ. Овде такође имате 3 ГБ РАМ-а и 32 ГБ прошириве меморије. Такође има и двоструке камере на задњој страни, које се састоје од 16МП и 8МП сензора. Предња страна има један сензор од 8МП који би требало да се понаша пристојно под одговарајућим условима. На полеђини ћете пронаћи и скенер отиска прста, слично као и неколико других АСУС телефона које смо видели однедавно.

Будући да је ЗенФоне Мак Плус изашао крајем 2017. године, то није нужно најновији уређај у блоку. То такође значи да ће купци на овом уређају морати да се задовоље Андроидом 7.0 Ноугат.

ПроизводаМаркаИмеЦена
ГооглеГоогле - Пикел 3аПроверите цену на Амазону
ЛГЛГ В35 ТхинКПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото Г7 +Проверите цену на Амазону
САМСУНГСамсунг Галаки А50Проверите цену на Амазону
ХУАВЕИХуавеи П СмартПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото З3 ПлаиПроверите цену на Амазону
НокиаНокиа 7.1Проверите цену на Амазону
СониСони Кспериа 10 ПлусПроверите цену на Амазону
МоторолаМоторола Мото ОнеПроверите цену на Амазону
КсиаомиКсиаоми Ми А2Проверите цену на Амазону
ЛГЛГ Г7 ФитПроверите цену на Амазону
САМСУНГСамсунг Галаки Ј8Проверите цену на Амазону
АСУСАСУС ЗенФоне Мак ПлусПроверите цену на Амазону

* Ако купујете путем веза на нашој веб локацији, можемо зарадити придружену провизију. За више детаља посетите нашу страницу Политика приватности.

Сумо Лоунге Омни Плус је невероватна канцеларијска или играчка опрема. Након што сам месец дана провео користећи Омни Плус за рад у мојој канцеларији и играње у мом подруму, тешко је овај сјајни комад...

Неколико нових детаља о издању Самсунг Галаки С6 појавило се за Сједињене Државе само неколико дана након што су Галаки С6 и Галаки С6 Едге изашли на полице за бројне главне америчке превознике.Почетк...

Недавни Чланци