Како да синхронизујете ПДФ-ове са вашим иПад-ом

Аутор: Laura McKinney
Датум Стварања: 2 Април 2021
Ажурирати Датум: 25 Април 2024
Anonim
Како да синхронизујете ПДФ-ове са вашим иПад-ом - Чланци
Како да синхронизујете ПДФ-ове са вашим иПад-ом - Чланци

Садржај

Формат датотеке .ПДФ је вероватно најпопуларнији за дигиталне папире и ми ћемо вам показати како да синхронизујете и прегледате ПДФ-ове на вашем иПад-у.


Са све већим бројем „зелених“ људи како би очували околину што је могуће чистијом, многи корисници штеде папир и штампају мање користећи дигиталне књиге и другу дигиталну литературу која се обично може штампати на папиру.

Показали смо вам како да подесите иБоок-ове и да се ваш садржај синхронизује на више уређаја, али ћемо вам показати како можете да управљате својим ПДФ датотекама на иПад-у

За разлику од обичног рачунара, једноставно не можете да преузмете или копирате / налепите ПДФ на иПад и одмах га прегледате помоћу ПДФ прегледача по вашем избору. Ово је једно упозорење Апплеовом такозваном “ограђеном врту”, где компанија воли да затвори свој екосистем како би га одржала сигурном и ексклузивном.

Међутим, то не значи да још увек не можете лако да прегледате ПДФ-ове на свом иПад-у. У ствари, постоји неколико начина да се то уради, од којих су неки лакши од других, али проћи ћемо кроз неколико опција које можете испробати да бисте видели који је најбољи за вас и ваш радни процес.




Синхронизација ПДФ-ова са иТунес-ом

Ако желите да се ваши ПДФ документи могу прегледати на свим вашим Аппле уређајима, то тренутно није могуће путем иЦлоуд-а и морат ћете то учинити ручно. Односно, синхронизујте ПДФ-ове са свим Аппле уређајима одвојено преко иТунес-а.

Прочитајте: Апплеов иБоокс је Месс

То је дефинитивно бол у гузици, али то је једини начин да се ваши ПДФ-ови налазе у иБоок-овима на свим вашим иОС и ОС Кс уређајима. То је зато што Аппле само синхронизује садржај у иБоокс-у преко иЦлоуд-а који је купљен од Аппле-а, тако да ПДФ-ови које сте сами преузели из извора треће стране не могу да се синхронизују преко иЦлоуд-а.

Срећом, прилично је лако синхронизовати ПДФ-ове са вашег рачунара на било који од ваших иОС уређаја. Да бисте то урадили, једноставно отворите иБоокс на вашем Мац рачунару и превуците све ПДФ-ове у апликацију иБоокс. Они ће се сада појавити у вашој иБоокс библиотеци на вашем Мац рачунару.




Одатле прикључите свој иПад на Мац и отворите иТунес. Затим кликните на ваш иПад у иТунес и изаберите Боокс према врху. Ставите квачицу поред Синц Боокс и можете да синхронизујете све своје књиге у једном налету или да изаберете само одређене књиге које ће бити синхронизоване са вашим иПад-ом. Затим кликните Применити у доњем десном углу да бисте започели процес синхронизације.

Када се синхронизација заврши, ваши ПДФ-ови ће сада бити видљиви на вашем иПад-у, из којег их можете погледати у апликацији иБоокс.

Коришћење Цлоуд Стораге за синхронизацију и преглед ПДФ-ова

Можда је најлакши начин за синхронизацију ПДФ-ова на свим вашим уређајима да их ускладиштите на сервису у облаку, тако да једноставно морате да повлачите ПДФ-ове у фасциклу за складиштење у облаку и они ће бити доступни на свим вашим уређајима инсталиран облак апликација.

Можда су најпопуларнији избори Дропбок и Гоогле Дриве, а претпостављамо да већ користите један од њих. Све што треба да урадите је да инсталирате апликацију на свим уређајима, укључујући и рачунар (иако можете да отпремите датотеке са веб интерфејса ако желите) и проверите да ли сте пријављени на свој рачун на свим њима .



Одатле можете да додате ПДФ датотеке у свој Дропбок или Гоогле диск директоријум и они ће се појавити на свим вашим уређајима у само неколико тренутака. Да бисте их прегледали, и Дропбок и Гоогле диск имају сопствени уграђени ПДФ прегледач, тако да вам не требају помоћни програми независних произвођача да бисте отворили ПДФ датотеке.

Једина мана у коришћењу складишта у облаку је да ће вам требати интернетска веза, осим ако не можете да сачувате ПДФ датотеке за употребу ван мреже, коју могу да раде многе апликације у облаку.

Пошаљите ПДФ-ове себи

Следећа најбоља опција је да шаљете ПДФ датотеке себи и да их прегледате на свом иПад-у са вашег клијента е-поште. То није тако лако као коришћење услуге за складиштење у облаку, али то је лако учинити ако не користите облак.



Ако користите Гмаил, можете једноставно отворити ПДФ датотеку директно у Гмаил-у и погледати је без помоћи треће стране. Ако користите Аппле-ову подразумевану апликацију за пошту, потребно је да предузмете још неколико корака.

Конкретно, када додирнете ПДФ датотеку, желите да додирнете дугме Дели у горњем десном углу и затим изаберетеОтворите у иБоокс. иБоокс ће се отворити и одатле можете погледати ПДФ. Осим тога, када користите иБоокс за отварање ПДФ-а, апликација ће аутоматски сачувати копију ПДФ-а на вашој иБоокс ПДФ полици. Ови ПДФ-ови ће се онда синхронизовати са вашом иТунес библиотеком следећи пут када синхронизујете иОС уређај са иТунес-ом.

Грешка „Нажалост, Поруке су заустављене“ у основи је обавештење које говори да се подразумевана апликација за размену текстуалних порука срушила или се и даље руши. Као резултат тога, можда нећете моћ...

Порука о грешци „Апликација не може да се инсталира. Покушајте поново и ако се проблем настави, потражите помоћ за решавање проблема. (Код грешке: -504). “ често се појављује током преузимања апликаци...

Занимљив