Шта је Снапцхат и како функционише

Аутор: Louise Ward
Датум Стварања: 6 Фебруар 2021
Ажурирати Датум: 4 Може 2024
Anonim
Сказка о потерянном времени (сказка, реж. Александр Птушко, 1964 г.)
Видео: Сказка о потерянном времени (сказка, реж. Александр Птушко, 1964 г.)

Садржај

Ово је објашњење које је лако разумљиво, а које одговара на питање године: "Шта је Снапцхат?"


Вероватно сте чули за Снапцхат у вестима, видели сте га на телефону вашег детета или гледали како је релативан користио апликацију да стави смешна лица на ваше последње дружење.

Снапцхат је бесплатна апликација коју људи користе за слање порука под називом снапс. Корисници могу слати фотографије или видео снимке људима, баш као текст или е-пошту. Улов је да апликација брише фотографије и видеозаписе убрзо након прегледа.

Такође можете да направите Снапцхат причу, која је колекција снимака који причају причу о вашем дану или авантури. Снапцхат ради са пријатељима које познајете, а такође можете пратити људе на Снапцхату да виде њихове приче.



Шта је Снапцхат, лако разумљиво објашњење ове популарне апликације.

Снапцхат поруке су приватне, док су Снапцхат приче јавне и видљиве свима који вас прате. Без обзира на то што шаљете, они ће се самоуништити.

Можете цртати на фотографијама или видео снимцима, користити Снапцхат сочива да бисте се претворили у пса, додали глупи шешир и још много тога.


Шта је Снапцхат?

Сада када имате основе, ево више о томе шта ради Снапцхат и шта је то.

Снапцхат је апликација за размену порука која је почела 2011. Можете слати фотографије, видео записе и текст који ће нестати након кратког времена. Сада можете користити апликацију и за обављање видео позива и аудио позива.



Ово је Снапцхат.

Апликација је стекла репутацију за сектинг, слање ризичних видеозаписа или фотографија које су нестале током времена, али је еволуирала у апликацију за размјену порука.

Снапцхат “Снапс” су фотографије и видео снимци које шаљете. Они нестају након кратког времена. Особа коју шаљете може је поновити, али постоје ограничене опције за понављање.

Ваши Снапс се чувају у Вашим Снапцхат Меморијама, тако да их не изгубите. Други корисници могу снимити слику вашег Снапс-а или снимити Снап, тако да постоје и други начини да их други сачувају.


Када поновите Снап или снимите снимак екрана, особа која је послала снимак је обавештена.

Ко користи Снапцхат?

Снапцхат је веома популаран код тинејџера и младих одраслих, али апликација је дизајнирана за свакога ко тражи забаву.

Очигледно, нестајућа природа порука чини је мање корисном за пословну употребу, али то је још више одраслих.

Извештај из 2016. године наводи да је 50% нових Снапцхат корисника у 2016. години старије од 25 година, што показује тренд према старијим корисницима. 85% дневних корисника је старости од 13 до 34 године.

Поред редовних корисника који се ослањају на Снапцхат за слање порука и комуникацију с пријатељима, то је дом за креаторе садржаја који користе апликацију која нуди иза кулиса изгледа као да раде на ИоуТубе каналима и другим пројектима.

Зашто људи користе Снапцхат?

Постоје многе услуге за размену порука, а прошле године смо видели Фацебоок и Инстаграм копију Снапцхат функција у покушају да украдемо кориснике.

Иако постоји много разлога због којих људи користе Снапцхат, популарност је делимично резултат популарности. Ово је услуга у којој се налазе милиони корисника и постоји велика вероватноћа да ће ваши пријатељи бити тамо.

Није битно да ли су ваши пријатељи на иПхонеу или Андроиду, све су функције исте на Снапцхату па је групно слање порука једноставно и забавно. Снапцхат апликација укључује Битмоји подршку која се убацује у другу популарну апликацију и услугу.

Једноставно речено, људи користе Снапцхат јер је забаван и укључује функције које корисници желе.

Шта су Снапцхат објективи?

Једна од најузбудљивијих функција за многе кориснике који први пут покупе апликацију су Снапцхат објективи.

Апликација може да открије ваше лице, а затим стави виртуелну маску на врх вашег лица. Ове смешне Снапцхат маске се заправо називају објективима и могу да промене ваше лице као и свет око себе.

Можете снимити ове фотографије да бисте их поделили и такође можете да снимате видео записе помоћу Снапцхат објектива. Када их снимите, можете их подијелити са својом причом, пријатељима или их сачувати у својим сјећањима.

Шта значе сви ови Снапцхат услови?

Када почнете да користите Снапцхат или разговарате са неким о сервису. Чућете много Снапцхат жаргона и Снапцхат термина. Ево шта они значе у стварном свету.

Снапс: Угриз је фотографија, видео или текстуална порука послата са Снапцхат. Видеозаписи су ограничени на 10 секунди и они нестају убрзо након репродукције.

Снапцхат Емоји: Видећете или чути о Снапцхат Емоји када користите апликацију. Оне се појављују поред корисника у ћаскању и откључавања када идете на линије или поруке људи више од других. Више о томе шта значи Снапцхат емоји.

Снапцхат Стреакс: Када почнете да шаљете Снапс некоме, можете ићи на низ тако што ћете послати напријед-назад.

Снапцоде: Снапцоде је мала кутија која садржи вашу фотографију и неке посебне ознаке које омогућавају људима да вас прате тако што ће показати Снапцхат камеру на њу.

Снапцхат Сцоре: Видећете Снапцхат резултат који расте док делите више Снапс, добијате Снапс, додајете вам причу и још много тога. Свој резултат можете видјети испод Снапцоде-а и видјети резултате пријатеља задржавањем њиховог имена на попису контаката.

Снапцхат Стори: Ово је јавна Снап, или колекција снимака током 24 сата, коју делите са људима који вас прате.

Снапцхат Фриендс: Снапцхат омогућава другим корисницима да вас прате као пријатеља, чак и ако их не додате као пријатеља. То вам омогућава да шаљете поруке већем броју људи тако што ћете их слати у своју причу, а да при том не шаљете поруке особама појединачно.

Снапцхат филтери: Слично Инстаграм филтерима, они вам омогућавају да промените изглед ваше фотографије или видео записа, као и да убрзате или успорите видео запис и преклапање текста на врху Снап, на основу ваше локације. Више о томе како користити Снапцхат филтере.

Како функционише Снапцхат

Ако преузмете апликацију Снапцхат и покушате да је употребите, можда ћете се запитати како то ради Снапцхат апликација. То је веома једноставна апликација и може бити збуњујуће када је први пут отворите.



Када отворите Снапцхат апликацију, пронаћи ћете камеру као главни екран. Можете да снимите фотографију помоћу камере која гледа напред или са камером окренутим уназад.

Додирните дугме камере да бисте снимили фотографију и држите је за почетак снимања видеа. Можете и да учитавате фотографије са камере на Снапцхат.

Додирните лице или лице друге особе да бисте користили Снапцхат објектив. Видећете како се на вашем лицу појављује брзи бијели жичани оквир. Затим можете додирнути кругове десно од дугмета камере да бисте ставили дигиталну маску преко лица.

Након што снимите фотографију или видео, можете додирнути опције уређивања у горњем десном углу да бисте додали Битмоји, текст или цртање на фотографијама.

Превуците прстом налево или надесно на фотографији да бисте додали филтер који мења изглед ваше фотографије или додаје филтер на основу брзине, локације или температуре.



Додајте филтере и Битмоји на свој Снап.

Можете да задржите и затим превуците прстом да бисте додали други филтер.

Додирните 3 у доњем левом углу да бисте променили колико ће дуго фотографија бити приказана, додирните стрелицу надоле да бисте сачували своје успомене и плус да бисте додали заједничку причу или своју причу.



Изаберите са ким ћете делити Снап.

Додирните стрелицу десно да бисте изабрали са ким желите да ово делите. Можете је подијелити са својом причом, с много људи или било коју комбинацију коју желите. Обично не шаљете Снап као директну поруку свима које познајете јер је то за шта је прича.

#Самсунг #Галаки # С9 је најновији водећи телефон који је ове године објавио јужнокорејски гигант и који се сматра једним од најбољих Андроид модела паметних телефона који данас можете добити. Телефон...

Самсунг Галаки С9 Плус је препун заиста импресивног хардвера и очекује се да ради боље од било ког другог телефона са нижим спецификацијама, али чињеница је да није савршен и увек би било тренутака ка...

Популарни Чланци