Садржај
Самсунг укључује режим Не узнемиравај за Галаки С5, али можда ћете имати проблема да га пронађете под правим именом. Режим Галаки С5 Не узнемиравај заправо се зове Режим блокирања, јер блокира позиве и обавештења, а Аппле већ поседује Не узнемиравај на паметним телефонима.
Ако требате да будете сигурни да Галаки С5 неће звонити када сте на састанку, на састанку или у сну, морате да научите како да користите режим блокирања на Галаки С5. Постоји много опција које ће вам помоћи да прилагодите функцију режима блокирања Галаки С5, а ако је користите ноћу, нећете морати да бринете да ли се оглашавају аларми или хитни позиви све док сте је правилно поставили.
Са лепим Андроид системом обавештења који се користи можете да се вратите након састанка или након доброг сна и проверите сва обавештења не пропуштајући ништа.
Укључивање режима блокирања на Галаки С5 траје само секунду, али биће вам потребно око пет минута да конфигуришете распоред, позиваоце који могу да прођу и друга подешавања.
Научите како да користите режим блокирања на Галаки С5.
Читајте даље да бисте сазнали како да користите режим Не узнемиравај на Галаки С5 захваљујући уграђеној опцији Режим блокирања. Ово се мало разликује од Галаки С4 или Галаки Ноте 3, али у целини корисници могу очекивати сличну опцију.
Како се користи режим блокирања Галаки С5
Кратки видео у наставку покрива главне детаље о томе како да користите режим блокирања на Галаки С5 да бисте искључили упозорења и обавештења док спавате, на састанцима или само требате паузу. Поступак је једноставан и нуди ручне и аутоматске контроле за прилагођавање.
Прво што треба да урадите је да одете на екран Подешавања и померите се надоле док не видите Режим блокирања. Ако желите, можете да одете до пречица у фиоци са обавештењима и додирнете и задржите икону Режим блокирања. Обоје ће отворити поставке за ову функцију.
На главном екрану можете укључити или искључити режим блокирања Галаки С5 у горњем десном углу. Само напред и укључите га да започнете поступак подешавања. Када је укључен, видећете мали круг са цртицом у статусној траци да бисте знали да је укључен режим блокирања.
Ево како да подесите режим блокирања на Самсунг Галаки С5.
У оквиру Карактеристике можете одабрати које врсте упозорења и звукова се блокирају помоћу ове функције Не ометај. За већину корисника су блокирање долазних позива и искључивање обавештења најбоље опције за проверу. Ако Галаки С5 користите као будилник, не означите поље за потврду Искључи аларм и време.
Следеће подручје вам омогућава да изаберете када је укључен режим блокирања Галаки С5. Увек га можете укључити ако планирате ручно да га контролишете или можете поставити распоред. Не постоји начин да направите другачији распоред за радне дане и дане викенда или да га аутоматски промените на основу календара, али можете одабрати време почетка и време заустављања режима блокирања.
Још једном проверите поставке режима блокирања на Галаки С5.
У последњем подручју опција режима блокирања можете да дозволите одређене контакте чак и када је режим блокирања укључен. Можете блокирати све, дозволити свим контактима да се јаве (у основи блокирајући непознате позиваоце) или можете одабрати омиљене или прилагођену листу контаката. Ако изаберете Омиљено, свако са листе контаката са звездицом на врху може назвати. Помоћу прилагођене листе можете је додати на дну странице Не ометај.
Уз све ове поставке за грешно место, спремни сте да прилагодите поставку Не узнемиравај ака Блоцк Моде и уживајте у ноћи спавања или састанку који не ометају нежељени позиви. Не постоји опција да допустите понављање позива, па обавезно додајте листу породица или службених контаката за хитне случајеве.
Након што поставите режим блокирања на Галаки С5, добра је идеја да тестирате свој распоред и поставке јер ће се икона приказивати чак и када је распоред укључен, али блокирање искључено. Када је позив блокиран, и даље ће зазвонити, а позивалац неће знати да је блокиран. На екрану се може приказати позив, али неће стварати буку.
Ово решење није дизајнирано за блокирање поновљеног позиваоца са којим не желите да разговарате. Да бисте то урадили, мораћете да додате број контактима, кликните на три тачке у горњем десном углу, а затим додајте контакт на листу одбијених.