Роллер Цоастер Тицоон 3 иОС преглед

Аутор: Lewis Jackson
Датум Стварања: 8 Може 2021
Ажурирати Датум: 11 Може 2024
Anonim
Обзор Virtoba X5 Elite очки шлем виртуальной реальности с поддержкой 3D
Видео: Обзор Virtoba X5 Elite очки шлем виртуальной реальности с поддержкой 3D

У покушају да експлозију из прошлости унесе у садашњост, Роллер Цоастер Тицоон 3 недавно је објављен за иПхоне и иПад, омогућавајући љубитељима тобогана свих врста да на својим мобилним уређајима изграде забавни парк из снова.

Иако је Роллер Цоастер Тицоон 4 доступан на иОС-у већ дуже време, многи играчи тврде да је фреемиум систем за куповину у апликацији који игра користи заувек покварио играње. Ипак, Фронтиер Девелопментс је спасио ствар, пружајући мобилним играчима бољу опцију. Роллер Цоастер Тицоон 3 кошта само 4,99 долара за куповину и нема куповине у апликацији, што је тешко доћи у данашње време у иОС играма.

Иако је Роллер Цоастер Тицоон 3 стар више од десет година, то је несумњив класик који и данас има високу вредност поновне репродукције. И даље га можете купити на Стеам-у, а доступан је чак и у Мац Апп Сторе-у, тако да за њим сигурно још увек постоји потражња. Из тога је Фронтиер Девелопментс закључио да је време да се прошири на мобилни сектор и омогући корисницима да креирају забавне паркове било где и било када.


Међутим, да ли иОС верзија Роллер Цоастер Тицоон 3 испуњава заоставштину коју је креирала рачунарска верзија? Још важније, да ли је вредно игре заиграти на таблету или паметном телефону, или би прави обожаваоци требало да се држе тастатуре и миша када граде тобоган из снова?

Прво, мобилна верзија Роллер Цоастер Тицоон 3 готово је идентична рачунарској верзији, долази са истом графиком и играњем, са само неколико подешавања која чине игру игривом на додирном екрану.

Роллер Цоастер Тицоон 3 је прва игра у серији која је прешла на нови интерфејс у ​​3Д стилу, остављајући старију графику иза себе. Неки РЦТ заморци и даље преферирају старије графике оригиналних Роллер Цоастер Тицоон-а и Роллер Цоастер Тицоон-а 2 (укључујући и мене), али графичка промена у трећем делу је можда била потребна, а многи играчи то воле.


Прва ствар коју ћете приметити приликом паљења Роллер Цоастер Тицоон 3 и покретања игре је да се много тога догађа, не у погледу онога што се заправо догађа, већ да је Фронтиер упаковао онолико функција колико је могао са оригиналног Роллер Цоастера Игра Тицоон 3 и на мобилном уређају осетљивом на додир, то може бити тешко изводљиво.

То ме сигурно бринуло због превише карактеристика спакованих у екран који није већи од моје руке. Игра има прилично све исте карактеристике као и рачунарска верзија објављена пре 10 година, што је сјајно за коришћење са тастатуром и мишем, али потребно је мало привикавања на мањем екрану осетљивом на додир помоћу прстију да све контролише .


Постоји тона менија кроз које можете проћи, што може изгледати неодољиво, али с довољно времена можете запамтити на чему се све налази, зато немојте бити фрустрирани када први пут покренете игру и схватите да се интерфејс знатно разликује од рачунарска верзија на коју сте вероватно навикли.

Уз игру постоји неколико малих кућних љубимаца. Прво, када бирате ствари које ћете градити на дну екрана, волео бих да можете да превучете објекат да бисте га изнели на терен, а затим да га одатле направите. Уместо тога, морате додирнути предмет да бисте га унели у игру, а затим поново тапните и задржите да бисте га превукли и поставили где желите. Није то велика ствар, већ само само преференца за кориснички интерфејс на коју сам се навикао у другим иОС песковитим играма.

Штавише, изградња стаза и редова била је нешто на шта се требало навикнути, и још увек нисам сигурна да ми се свиђа како је постављен тај интерфејс. Морате додирнути да бисте изабрали тип путање, а затим превуците путању тамо где желите да започне. Одатле постоје стрелице којима тапкате да бисте пребацили правац путање, а затим можете почети да је градите, али морате да додирнете стрелицу да бисте јој променили смер кад год то желите.

Опет, углавном сам навикао на то како то раде друге игре у песку, укључујући СимЦити БуилдИт (који има диван интерфејс за изградњу путева), али то заправо само значи да је Роллер Цоастер Тицоон 3 за иОС то могао учинити мало боље.

ЦоастерЦам је вероватно најбољи део игре и то је једина ствар коју сам апсолутно волео код Роллер Цоастер Тицоон 3 када је први пут изашао. ЦоастерЦам вам омогућава да се возите у првом лицу на било ком тобогану који направите, било да је то унапред изграђен који се испоручује са игром или прилагођени који у потпуности градите од нуле. Чак и на малом екрану осећате се као да се заправо возите.

Све у свему, Роллер Цоастер Тицоон 3 на иОС-у је пристојна игра, а чињеница да нема куповине у апликацијама због чега бисте бринули чини је још бољом, али не могу а да не чезнем за старијим играма Роллер Цоастер Тицоон и њиховим једноставнијим играма интерфејси. Да је икада оригинални или други наслов објављен на иОС-у, то би сигурно било готово и никад ме више не бисте видели.

Галаки С8 је лако доступан, али то не значи да не можемо почети гледати даље. Што је Галаки Ноте 8. Када комбинирамо недавно лансирање Галаки С8 са раним гласинама Ноте 8, то нам даје увид у оно што С...

Датум издавања Самсунг Галаки Ноте 8 се брзо приближава и датум изласка је наводно постављен за 20. аугуст. Ово се подудара са ранијим гласинама иако је нешто касније од опозваног Галаки Ноте 7 који ј...

Наш Савет